رزرو بیلبورد اتوبان تهران کرج

خدمات
رزرو بیلبورد اتوبان تهران کرج

حجم بالای ترافیک در اتوبان تهران کرج باعث می شود روزانه افراد زیادی در طول ترافیک به بیلبورد های تبلیغاتی این اتوبان دقت کنند ، چه بسیار افراد سازمان ها مشاغل جدید و قدیمی برای بهتر دیده شدن کسب و کار خود از این دست تبلیغات استفاده می کنند .


اتوبان کرج تهران یکی از پر تردد ترین اتوبان های کرج می باشد رزرو و اجاره بیلبورد اتوبان تهران کرج -

در بیلبورد های تبلیغاتی پیامی که به مخاطب ارائه می کند و نوع طراحی و خلاقیت شما بسیار در بهتر دیده شدن تجارتتان موثر است  سعی کنید با طراحی متفاوت و خاص و رساندن پیام مناسب و صریح به مخاطب می توانید فروش و تبلیغات موفقی داشته باشید ، در دنیای دیجیتال امروز سوق دادن تبلیغات منحصر به دیجیتال مارکتینگ امری بسیار اشتباه و بی نتیجه است ، و نباید از تبلیغات محیطی چشم پوشید .

اگر اجاره نصب بیلبورد در اتوبان تهران کرج را دارید از تبلیغ های تکراری با محتوایی مانند سایر تبلیغات پرهیز کنید تا برندتان متفاوت ترین برند باشد . در بازار گسترده تبلیغات که هروز در حال دگرگونی است استفاده از خلاقیت و طراحی چشم گیر و متحول کننده ی مخاطب و همچنین استفاده از طراحی های چند بعدی و بروز بسیار حائز اهمیت است .

می توانید برای بهتر دیده شدن تبلیغاتتان بیلبورد در اتوبان تهران کرج نصب کنید و می توانید از روش اجاره بیلبورد و جابجایی و انتقال مفاهیم تبلیغاتی بین چند بیلبورد در اتوبان تهران کرج استفاده کنید .

 

 

026-32731619

0912-489-2060

0912-561-2456

در صورت تماس حتما ذکر کنید از طریق وب سایت تماس گرفته اید تا کارشناس مربوطه اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار دهد

کانون تبلیغاتی آوی ترمه مجری تبلیغات مدرن در استان البرز

 

 

 

همچنین می توانید در مکان های پر رفت و آمد اتوبان و آزادراه ها بیلبورد های خود را نصب کنید و برند خودتان را محکم و قاطع بر حرفه ی خود نشان دهید . شما می توانید پیام تبلیغاتی حرفه خود را به صورت گسترده به مخاطبین ارائه دهید .  می توانید در محل مناسب و با توجه به نیاز مردم بیلبورد های حاوی پیام را نصب کنید تا بهتر دیده شوند .

قیمت بیلبورد در اتوبان تهران کرج متغیر است و شاید می توان گفت قیمت بیلبورد در در اتوبان تهران کرج بالا اما با بازدهی بالاتر است .

اگر شما هم از جمله افرادی  هستید که در هنگام رانندگی به بیلبوردهای تبلیغاتی نگاه می اندازید حتما به این نکته پی برده اید که این شیوه یکی از بهترین راه های تبلیغات در جاده ها و اتوبان ها است پس این بار که در حال مسافرت هستید بهتر به اطراف نگاه کنید شاید بیلبوردهای چشم نواز جاده را بهتر بتوانید ببینید و در مسیر خود از این تبلیغات بهره مند شوید.

نمونه بیلبورد های اجرا شده در اتوبان تهران کرج را می توانید مشاهده کنید 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای اطلاع بیشتر از جایگاه ها و محل های تبلیغات اتوبانی با شماره ها دفتر آوای ترمه تماس بگیرید . 

 

 

 

026-32731619

0912-489-2060

0912-561-2456

در صورت تماس حتما ذکر کنید از طریق وب سایت تماس گرفته اید تا کارشناس مربوطه اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار دهد

کانون تبلیغاتی آوی ترمه مجری تبلیغات مدرن در استان البرز

 

نظرات کاربران